O stránkách

Stránky vznikly už před spoustou let díky Pirovi, od té doby prošly několika adresami a redesigny, spojily se s dalšíma stránkama, až došly do dnešní podoby. Poslední redesign proběhl na přelomu února a března, kdy jsme připravili nový kabát a stránky přešly z ručního upravování na redakční systém Textpattern. Díky tomu je správa stránek snažší a přináší to výhody pro čtenáře v podobě komentářů k příspěvkům, syndikace obsahu pomocí RSS nebo Atom ap. Galerie jsou generovány pomocí Picasy a do Textpatternu vloženy pomocí vlastního pluginu.

Stránky se snaží dodržovat pravidla přístupnosti a použitelnosti. Snažíme se oddělovat formu od obsahu, k tomu nám pomáhá strukturální XHTML 1.0 a prezentační CSS 2.1. S XHTML nám pomáhá Texy! syntax formátovač, který se stará jak o vkládané texty od nás, tak o texty v komentářích.

Za hosting děkujeme freehostingu webzdarma.cz, za audit TOPListu a za společné fórum klukům z Gigi.cz.

Podpořte nás

Pokud se vám naše sránky líbí, můřete na ně odkázat ze svých stránek pomocí naší ikonky. Kód pro vložení ikonky je následující:

<a href="http://ggdag.euweb.cz/" title="Gigi D'Agostino Czech Fan Pages - nejen aktuální informace v češtině o italském DJi a producentu">
<img src="http://ggdag.euweb.cz/images/buttons/ggdagczfp.gif" width="88" height="31" alt="GiGi D'AGOSTiNO Czech Fan Pages" />
</a>

Na oplátku můžeme po kontaktování umístit vaši ikonku my na naší titulní straně.

Hledání 

Statistika 

TOPlist [CNW:Counter]